ZarabianiePrzezCzytanie.pl

Zarabiaj Na Swojej Pasji !!!


Zrobię To Dzisiaj
Okładka Książki Zrobię To Dzisiaj
Okładka Książki Zrobię To Dzisiaj

Pierwsze Wydanie Polskie: 2010


Liczba Stron: 108


ISBN: 978-83-7701-094-5


Autor: Bartłomiej Popiel


Wydawnictwo: Złote Myśli


Fragment Książki: Fragment Książki


Opis

Recenzja

Spis Treści

Cytaty

Komentarze
Masz noworoczne postanowienia?Na pewno Ci się zdarzało nie raz z życiu ze chciałaś coś zrobić np. schudnąć.Miałaś dużo energii na początku, ale, po jakim czasie zrezygnowałaś z tego celu albo najgorsza nawet nie zaczęłaś tylko zostało w fazie planowania?I Mówiłaś do Siebie jutro to zrobię i tak mija tydzień, miesiąc i spostrzegłaś się, że już jest nowy rok a w tym temacie nic nie zrobiłaśI zn??w postanawiasz, że tym razem zrealizuje ten cel w nowym roku!!!I tak to się powtarza!!!Możesz to zmienićMasz przed sobą książkę Bartłomieja Popiela pt. Zrobić To DzisiajDowiesz się m.in.Jakie błędy popełniałaś w realizowaniu noworocznego celu i nie tylko?!!Jak zbudować odpowiednie fundamenty abyś miała efekty w realizowaniu swoje celu?Co zrobić, gdy obsuniesz się z jakim?? postanowieniem, aby wrócić na właściwe tory tak abyś nie zrezygnować a z tego celu?W jakiej sytuacji odkładanie na później jest zbawienne!!!Abyś osiągnęła to, o czym marzysz zrób Pierwszy Krok Zrób To Dzisiaj i sięgnij po tą książkę Teraz i działaj w kierunku w swoich marzeń!!!
Autor Dodania: spaidergall Data Dodania: 11:06:59 11-06-2020 Autor Modyfikacji: spaidergall Data Modyfikacji: 6:33:35 11-10-2021

Lista Księgarni


Search

Cytat Dnia

Patrzenie na siebie z boku


Patrzenie na siebie z boku

Każdemu opłaciłoby się, gdyby spojrzał na życie z boku i zobaczył, jak sobie z nim radzi, dzięki czemu widziałby siebie tak, jak widzą go inni.

Napoleon Hill


Więcej

Witaj: Przyjacielu

Najbardziej Aktywni Użytkownicy

Miejsce
Nazwa
Punkty

1
spaidergall
6107
2
misteriosa
110
3
ogl
2
4
pati34546474*
2
5
ogl2
1

Więcej

Najlepsi Autorzy

Najlepsze Wydawnictwa

Miejsce
Nazwa
Punkty

1
Złote Myśli
1
2
Studio Emka
1

Więcej

Najlepsze Cytaty

Miejsce
Nazwa
Punkty

1
Pasja
1
2
Małe Kroki
1

Więcej