ZarabianiePrzezCzytanie.pl

Zarabiaj Na Swojej Pasji !!!


Obud┼║ W Sobie Olbrzyma
Ok┼éadka Ksi─ů┼╝ki Obud┼║ W Sobie Olbrzyma
Ok┼éadka Ksi─ů┼╝ki Obud┼║ W Sobie Olbrzyma

Tytuł Oryginalny: Awaken The Giant Within


Pierwsze Wydanie Polskie: 1991


Pierwsze Wydanie Światowe: 13:21:26 18-04-20212009


Liczba Stron: 690


ISBN: 978-83-60652-52-7


Autor: Anthony Robbins


Tłumacz: Paweł Cichawa


Wydawnictwo: Studio Emka


Fragment Ksi─ů┼╝ki: Fragment Ksi─ů┼╝ki


Opis

Recenzja

Spis Tre┼Ťci

Cytaty

Komentarze
W poradniku Obud┼║ w sobie olbrzyma Anthony Robbins wyja┼Ťnia krok po kroku jak prawid┼éowo zbudowa─ç strategi─Ö i zaplanowa─ç swoj─ů karier─Ö zawodow─ů.

W ksi─ů┼╝ce autor zaprezentuje Ci metody i techniki dzia┼éaj─ůce na ludzk─ů psychik─Ö.

Po przeczytaniu i dro┼╝eniu porad z poradnika Obud┼║ w sobie olbrzymaNauczysz się wykrzesywać z Siebie jeszcze więcej siły nawet, gdy twoja głowa mówi, że już nie dasz rady.Będziesz umiał wpływać na swój stan umysłowy, emocjonalny, fizyczny i mentalny.

Anthony Robbins poka┼╝e Ci tajniki samodoskonalenia si─Ö, kt├│re b─Öd─ů ci─Ö prowadzi─ç do kontroli nad w┼éasnym ┼╝yciem.

W poradniku Obud┼║ w sobie olbrzyma znajdziesz du┼╝o przyk┼éad├│w z do┼Ťwiadczenia autora jak i z do┼Ťwiadcze┼ä innych os├│b, kt├│rym doradza┼é.

Celem poradnika Obudź w sobie olbrzyma jest zmotywowanie Cię do działania. Autor pokaże ci podstawowe zasady wprowadzenia trwałych zmian i chce Cię zachęci do wprowadzenia je w życie poprzez ćwiczenia, które Anthony Robbins proponuje.

Dzi─Öki temu poradnikowi nauczysz si─Ö okre┼Ťla─ç w┼éasn─ů to┼╝samo┼Ť─ç, co spowoduje przy┼Ťpieszenie Twojego rozwoju. A wskaz├│wki zawarte w tym poradniku Obud┼║ w sobie olbrzyma pomog─ů ci stworzy─ç Swoj─ů wizj─Ö przysz┼éo┼Ťci, ale tak┼╝e ma na celu Ci─Ö zmotywowa─ç si─Ö do dzia┼éania w kierunku sukcesu, jakiego pragniesz.

Nie czekaj!

Zrób mały krok i sięgnij po poradnik Obudź w sobie olbrzyma i zacznij wdrażać wskazówki w swoim życiu
Autor Dodania: spaidergall Data Dodania: 13:21:26 18-04-2021 Autor Modyfikacji: spaidergall Data Modyfikacji: 10:55:24 22-11-2021

Lista Ksi─Ögarni


Search

Cytat Dnia

O strachu


O strachu

Wszystko, czego chcesz, jest po drugiej stronie strachu.

Jack Canfield


Wi─Öcej

Witaj: Przyjacielu